Tpad

Hakkımızda

TERMİKEL A.Ş.
1950 yılında Termo Düdüklü Tencere fabrikası ile başlayan başarı yolculuğu, kurucusu Mehmet Kaya’nın “Ticarette başarının yüzde ellisi cesaret, yüzde ellisi nezaket” prensibini temel alarak başarıyla sürdüren Termikel A.Ş, bugün sunduğu solo ve ankastre ürünlerle Termikel adını Türkiye sınırlarını aşarak tüm dünyaya taşıyor.
TERMİKEL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Termikel Bilişim 2002 yılında Termikel Doğalgaz Dağıtım ve Pazarlama San.Tic.A.Ş. unvanı ile Termikel Grup bünyesinde kurulmuştur. 5 yıl boyunca Doğalgaz, su ve elektrik sayacı satışını ve pazarlaması yaparak müşterilerine ön ödemeli elektronik sayaçlar sektöründe hizmet vermiştir.

Termikel  Bilişim 2007 yılında Termikel Doğalgaz Dağıtım pazarlama ve Bilgisayar Yazılım San.Tic.A.Ş. unvanını da alarak Bilişim sektöründeki yerini almış, bu sektörde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Termikel Bilişim Kapsamında; Server, Bilgisayar ve sarf malzeme satışı, Teknik servis hizmeti, Alan adı ve domain satışı, Web ve grafik tasarımı, Elektrik, doğalgaz ve su sayacı satışı, Server barındırma ve lan, wan, man ağ desteği sağlamak, Veri depolaması arşivlenmesi ve güvenliğini sağlamak, Araç takip sistemleri teknik desteği, üretim ve satışı, Haberleşme hizmetinin kurulması ve teknik desteği, Güvenlik Sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi, Yazılım geliştirme ve satış hizmetleri verilmektedir.

Termikel Bilişim müşterilerine hizmet kalitesinden ödün vermeden bilişim sektöründeki yerini almıştır. Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda müşterilerine hizmet veremeye devam etmektedir.
Footer Logo

Ülkemizde bilişim teknolojisinin geldiği son noktada, kurumsal ve bireysel ihtiyaçları karşılamak üzere en son mobil teknolojileri bünyesinde barındıran tablet bilgisayar üretimi kaçınılmaz olmuştur. Bu amaca yönelik olarak üretilen Tpad; en gelişmiş mobil teknolojilerini bünyesinde barındıran, ince ve ergonomik tasarımı sayesinde taşınabilir, kullanımı kolay bir tablet bilgisayar olarak üretilmiştir.

 Haberler

Kablosuz Bağlantı Düzeltme Aracı Yayınlandı.

Termobil 20-23 Eylül Tarihinde İstanbul EXPO CENTER ISAF Fuarındaydı.

Türkiye Finans Termobil'i Tercih etti...

Termikel Tedarikçileri Tpad ile tanıştı...

Bize Ulaşın

İletişim sayfamızdan formumuzu doldurarak veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...